مرگ ناشایسته (قسمت دوّم)

مانند گزیدن مار و عقرب و یا سخت تر از آن است. (علل الشرایع، ج 1، ص 298، بحار، ج 6، ص 152 و 172، عیون اخبار، ج 1، ص 274 و جامع الاخبار، ص 167)

امام صادق علیه السلام می فرماید: مردی نزد ابوذر آمد و گفت ای ابوذر چرا ما مرگ را دوست نمی داریم؟ گفت: زیرا شما دنیا را آباد و آخرت را ویران ساخته اید از این جهت نمی پسندید که از جای آباد به ویرانه منتقل شوید. (جامع احادیث الشیعة، ج 13، ص 250 و مستدرک الوسائل، ج 12، ص 112، حدیث 13665)

شادی ارواح طیبه شهدا و امام خمینی (ره) فاتحه مع الصلوات

/ 1 نظر / 8 بازدید
عاشق یک لحظه نگاهت

با سلام ممنونم از محبت شما برای شماآرزوی شادی وبهروزی باز خداوند منان خواستارم. خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند… خدا در دستان مردی است که نابینایی را از خیابان رد می کند خدا در اتومبیل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد خدا در جمله ی “عجب شانسی آوردم” است خدا خیلی وقت است که اسباب کشی کرده و آمده نزدیک من و تو… :: :: خداوند کلیدهای گنجینه های خویش را در دستان تو گذاشته است چرا که به تو اجاز ه داده است که از او بخواهی . پس هرگاه بخواهی می توانی درهای نعمتش را با دعا بگشایی و ریزش باران رحمتش را طلب کنی . . . :: :: آنهایی که به بیداری خداوند اعتماد دارند ، راحت تر می خوابند